Гадяцьким ЦПРПП проведено тематичну нараду для вчителів фізичної культури та предмета «Захист України»

7 червня 2024 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено тематичну нараду для вчителів фізичної культури та предмета «Захист України» закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Організаційно-масові, фізкультурно-оздоровчі і спортивні заходи у 2023/2024 навчальному році: успіхи, завдання, плани».

Захід проведено з метою підведення підсумків І Гімназіади Гадяцької громади, І Гімназіади громад та І відкритих міських військово-патріотичних ігор «Крокуємо до Перемоги» у  2023/2024 навчальному році.

Консультант комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Віталій Лисенко проаналізував нормативну базу проведення змагань, розповів про досягнення наших юних спортсменів у змаганнях різних рівнів, які пройшли у 2023/2024 навчальному році та про плани Гадяцького ЦПРПП щодо організаційно-консультаційного супроводу змагань, підтримки та координації роботи територіальної професійної спільноти вчителів фізичної культури і предмета «Захист України» у 2024/2025 навчальному році.

Зазначено, що з метою стимулювання фізичної культури і спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти з 5 жовтня 2023 року по 16 травня 2024 року було проведено змагання в залік І Гімназіади Гадяцької громади у 2023/2024 навчальному році; з 12 жовтня 2023 року по 23 травня 2024 року було проведено змагання в залік І Гімназіади громад у 2023/2024 навчальному році; з 2 жовтня 2023 року по 25 квітня 2024 року було проведено змагання І відкритих міських військово-патріотичних ігор «Крокуємо до Перемоги» у  2023/2024 навчальному році.

Змагання гімназіад проведено з 11-ти видів спорту: футзал (юнаки та дівчата), шахи, настільний теніс, баскетбол (юнаки та дівчата), волейбол (юнаки та дівчата), футбол, легка атлетика та легкоатлетичного кросу.

Результати І Гімназіади Гадяцької громади у 2023/2024 навчальному році:

І місце – Гадяцький ліцей № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради (251 бал);

ІІ місце – Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки Гадяцької міської ради (250 балів);

ІІІ місце – Гадяцький профільний ліцей імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради (235 балів).

Результати І Гімназіади громад у 2023/2024 навчальному році:

І місце – Гадяцька міська територіальна громада (245 балів);

ІІ місце – Краснолуцька сільська територіальна громада (213 балів);

ІІІ місце – Лютенська сільська територіальна громада (198 балів).

Змагання І відкритих міських військово-патріотичних ігор «Крокуємо до Перемоги» у 2023/2024 навчальному році проведено з 4-х видів змагань: військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл-2023», міський турнір зі спортивної стрільби, військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), міська Спартакіада допризовної молоді.

Результати І відкритих міських військово-патріотичних ігор «Крокуємо до Перемоги» у 2023/2024 навчальному році:

І місце – Сарський опорний ліцей Гадяцької міської ради (135 балів).;

ІІ місце – Гадяцький ліцей № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради (111 балів);

ІІІ місце – Гадяцький ліцей № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради (100 балів).

Переможців та призерів гімназіад та І відкритих міських військово-патріотичних ігор «Крокуємо до Перемоги» у 2023/2024 навчальному році нагороджено кубками і дипломами від відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Інформує консультант Гадяцького ЦПРПП Віталій ЛИСЕНКО