Із засідання сесії міської ради

  • 160

Фото без опису

14 червня під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося засідання чергової 50 сесії міської ради восьмого скликання. Присутні в залі – 20 депутатів.

Перед початком роботи хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, які загинули у війні росії проти України. Опісля депутати продовжили свою роботу.

Депутати взяли до відома інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період. Затвердили звіт про виконання бюджету Гадяцької міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

З метою забезпечення життєдіяльності громади, внесено зміни до низки діючих міських програм.

На запит командира однієї з військових частин, який надійшов до міської ради, прийнято рішення про виділення коштів на придбання дрона для захисників.

Також було затверджено в новій редакції перелік назв площ, вулиць, провулків та тупиків у Гадяцькій громаді. Розглянуто блок земельних питань.

Загалом у ході роботи розглянуто 66 питань, які стосувались різних сфер життєдіяльності, та ухвалено відповідні рішення. Попередньо всі питання порядку денного розглянуто на засіданнях постійних депутатських комісій.