Троє випускників з Гадяча здобули по 200 балів на НМТ

  • 93

Фото без опису

 

Цьогорічний навчальний рік був напруженим і складним для учнів. Та життя навіть в умовах війни продовжується – випускники складають іспити, обирають майбутню професію і навчальні заклади для вступу.

Як і минулого року, абітурієнти складали національне мультипредметне тестування. Випускники Гадяцької громади успішно пройшли це випробування.

Троє учнів підтвердили свій рівень знань під час здачі національного мультипредметного тесту, отримавши найвищі бали. Це: Приходько Ілля Вікторович – випускник Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради – 200 балів з математики та 200 балів з англійської мови, Мироненко Богдан Олексійович – випускник Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради – 200 балів з англійської мови, Натрусний Кирило Андрійович, випускник Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради – 200 балів з біології.

Учні показали, що ні самостійне вивчення дисциплін, ані постійні тривоги не стали перешкодою до отримання знань та найкращого результату.

Вітаємо абітурієнтів з таким досягненням, пишаємось вами! Нехай перші кроки в самостійному дорослому житті будуть легкими, а життєвий шлях зігрівається теплим промінням сонця з мирного блакитного неба рідної країни.

Дякуємо вчителям за високу професійну майстерність, а батькам – за правильне виховання.