Відзнаки з Дня медичного працівника

Цієї суботи в Україні відзначатимуть День медичних працівників. Напередодні професійного свята міський голова Володимир Нестеренко вручив нагороди працівникам лікувальних закладів Гадяцької громади.

Грамотами відзначено лікарів, медсестер та інших медичних працівників, які щоденно стоять на передовій боротьби за життя та здоров'я наших громадян. Теплі слова вітань та Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету міста Гадяча за успіхи в роботі отримали лікар-хірург хірургічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради Ігор Гак, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини м. Гадяч №2 Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради Тетяна Древаль.

Почесними грамотами Миргородської райдержадміністрації та Миргородської районної ради нагороджено сестру медичну денного стаціонарного поліклінічного відділення КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради Маргариту Чоботар, лікаря-анестезіолога відділення анестезіологічної та інтенсивної терапії КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради Тетяну Черевко, завідувачку поліклінічним відділенням (лікаря-кардіолога) КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради Наталію Кулик, лікаря загальної практики – сімейного лікаря амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Гадяч №1 КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради Тетяну Фурсову, сестру медичну загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Гадяч №2 КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради Віталіну Головко.

Подяки Департаменту охорони здоров"я Полтавської ОВА вручено лікарю-педіатру АЗПМСД №2 м. Гадяч КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради Людмилі Кривобок та сестрі медичній старшій АЗПСМ м. Гадяч №1 КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради Оксані Кримовській.

«Шановні медичні працівники, ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найцінніше – людське життя. Щодня стоїте на сторожі здоров’я мешканців нашої громади. Дякую кожному з вас», – наголосив Володимир Олександрович.

Вітаємо всіх медичних працівників з прийдешнім святом, вдячні їм за невтомну працю та відданість справі! Успіхів у вашій нелегкій роботі!