Звернення міського голови з нагоди Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники Гадяцької громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Робота медичної спільноти завжди була безцінною. Ви є опорою, оберегом життя та здоров’я мешканців нашої громади. Вибравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, щодня поспішаєте на допомогу. А в нинішній непростий для нашої країни час ви стали ще одним сильним та надійним фронтом, подекуди вміло поєднавши білий халат із бронежилетом та каскою, а світлі облаштовані кабінети – з окопами та підвалами.

Низький уклін вам за невтомну працю. Дякую за ваші знання та вміння, за ваші «золоті» руки й відкриті серця. Бажаю професійного зростання, витримки, сил, натхнення!

Щиро зичу якнайшвидшої нашої Перемоги та мирного неба над Україною, міцного всім здоров’я, добробуту, родинного тепла, всіляких гараздів!

міський голова Володимир Нестеренко