Гадяцьким ЦПРПП проведено офлайн-зустріч для працівників психологічної служби

Фото без опису13 вересня 2024 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено офлайн-зустріч працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад  «Обговорення плану роботи та оптимізації ведення документації працівників психологічної служби: ефективні практики та стандартизація».

Тетяна Аколович, психолог Гадяцького ЦПРПП провела огляд сучасних вимог і тенденцій у веденні документації працівника психологічної служби, представила актуальні зміни та нововведення в цій сфері.

На заході учасники обговорювали питання аналізу річного плану роботи практичного психолога та соціального педагога закладів освіти, опрацювання нормативно-правової бази при написанні плану роботи, детально розглянули інструменти для автоматизації та оптимізації документообігу, а також поділилися порадами щодо їх впровадження.

Учасники заходу активно брали участь у дискусіях та працювали в групах над розробкою нових рішень і стратегій.

Інформує психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ