Гадяччина - місце сили та козацького духу

Фото без описуГадяцька громада має свою скарбничку вагомих історичних подій. Однією з них є підписання 366 років тому в селі Червоний Кут Гадяцького договору.

Угодою передбачалось припинення збройного протистояння, яке тривало 10 років. Вже тоді козаки не бачили перспективи для України в союзі з московією. Тому 16 вересня 1658 року гетьман Іван Виговський укладає знаменитий трактат про унію України з Польщею та Литвою.

У часи, коли наша країна потерпає від підступної війни з рашистами, ми як ніколи розуміємо важливість цієї події. Адже зараз воїни Збройних сил України боряться за свободу так само, як чотири століття тому пращури боролись за неї козаки.

З нагоди 366-ї річниці підписання Гадяцького договору представники міської ради та її виконавчого комітету, працівники закладів культури поклали квіти до Пам’ятного знаку.

Пишаємося нашим корінням і віримо, що славетні нащадки козацького роду принесуть Перемогу нашій державі.