Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги

У нинішній час проблема дитячого сирітства стає все більш актуальною і болючою темою. Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

Питання підбору кандидатів в усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі – на цьому, зокрема, зосереджувалась увага працівників служби у справах дітей Гадяцької міської ради та Гадяцького центру соціальних служб під час спільного засідання, яке відбулося 16 вересня.

У ході засідання працівниками служб також наголошувалось на необхідності активізації роботи щодо підвищення обізнаності мешканців громади про сімейні форми виховання та сприяння їх розвитку.

Кожна дитина має право зростати в турботливій родині.