До уваги мешканців старостинських округів Гадяцької громади!

Карітас Полтава за підтримки CRS розпочинає проєкт надання фінансової допомоги ВПО або місцевим жителям, житло яких постраждало від російського вторгнення в Полтавській області, на придбання твердого палива ( дрова, вугілля , брикети ) у зимовий період 2024/25 р.

Критерії відбору:

❗️ВПО, що підпадають хоча б під один з критеріїв вразливості:

✅Особа з інвалідністю ( 1,2 група та інвалідність з дитинства)

✅Особа має важке захворювання

✅Самотні люди поважного віку (60+)

✅Самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей.

✅Багатодітні родини (три чи більше неповнолітніх дітей)

✅Вагітні жінки , матері з дітьми до 3-х років.

❗️Місцеві жителі з пошкодженими будинками які постраждали від російської агресії

✅Документ що підтверджує факт пошкодженого майна

✅Документ підтверджуючий категорію вразливості

💥Для реєстрації, заявнику слід надати наступні документи:

⚠️ Паспорт (оригінал).

⚠️ Ідентифікаційний код (оригінал).

⚠️ Довідка ВПО.

⚠️ Рахунок ІBAN.

⚠️ Документи, що підтверджують критерій вразливості.

⚠️ Довідка про пічне опалення ,квитанції про сплату ( нарахування) комунальних послуг

⚠️Довідка про доходи з податкової служби/ довідки ОК-5 та ОК-7 (отримані особисто через додаток Дія або наофіційному сайті Пенсійного фонду)/ довідка з Пенсійного фонду або Фонду соціальногострахування про отримання пенсій та соціальних виплат/ довідка або заява від фізичноїособи-підприємця (ФОП) з декларацією про доходи (квартально)/ довідка про доходи з Державної податкової служби.

❗️Обмеження:

🔴Домогосподарство отримувало аналогічну допомогу від інших організацій

🔴Тільки для ВПО зареєстрованих після 24.02.2022 року.

🔴Дохід на кожного члена родини не перевищує 6318 грн.

☎️Для довідок: +380503055080

‼️ подання зауважень, пропозицій, скарг зателефонуйте 0 800 336 734 з 9:30 до 16:00 Пн-Пт, або письмово на електронну скриньку feedback@caritas.ua, або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті Карітас України http://caritas.ua/sos/"гаряча лінія 0800336734