Із засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство. Саме з цією метою у Гадяцькій громаді регулярно проводяться засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На черговому засіданні, що відбулося 20 вересня під головуванням секретаря міської ради Тетяни Верещаки, було розглянуто 9 питань.

Зокрема, 5 питань стосувались розгляду заяв батьків про надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У ході засідання присутні розглянули питання надання дозволу на підписання договору купівлі-продажу частки квартири та частки транспортного засобу.

Ще одне питання порядку денного – продовження терміну дії рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради щодо встановлення опіки та призначення опікуна.

Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дитині-сироті.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного, прийняли виважені та об’єктивні рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.