Із засідання сесії міської ради

Фото без опису 27 вересня депутати Гадяцької міської ради зібрались на чергове засідання п’ятдесят четвертої сесії восьмого скликання, аби ухвалити рішення щодо нагальних питань життєдіяльності громади.

На засідання, яке відбулося під головуванням міського голови Володимира Нестеренка, прибуло 15 із 26 депутатів. Перед початком роботи присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв та всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Порядок денний засідання сесії включав 39 питань.

З метою забезпечення життєдіяльності громади, внесено зміни до низки діючих програм. Зокрема, до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств, Програми з благоустрою території, Програми попередження аварійних ситуацій на об’єктах багатоквартирного житлового фонду міста тощо.

У зв’язку із затвердженням змін до Програм внесено зміни до бюджету громади.

Розглянуто блок майнових та земельних питань.

З усіх розглянутих питань, які попередньо опрацьовані, ухвалено відповідні рішення.