Депутати Гадяцької міської ради прийняли звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським

Фото без опису 25 жовтня під час чергової п'ятдесят п’ятої сесії Гадяцької міської ради депутати прийняли звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським.

Сьогодні Україна переживає складний період своєї історії. Українці згуртовані і єдині у своєму бажанні відстояти своє право на волю та свої конституційні свободи, на свою мову та традиції, незалежність своєї держави.

План перемоги, представлений Президентом України у Верховній Раді України, США, європейських країнах, які є найважливішими союзниками України, на засіданні Європейської ради, – це перелік заходів, рішучих кроків, які мають переломити хід війни, що триває в Україні майже 11 років. Це План перемоги для України і план надійної стабільності для інших країн Європи.

Усі п’ять пунктів плану є надзвичайно важливими.

Перший пункт має геополітичний характер і передбачає запрошення України до НАТО. Другий та третій є військовими та включають заходи щодо зміцнення обороноздатності держави. Четвертий пункт стосується економічних питань, а п’ятий — безпекових аспектів.

Українці довели, що можуть захищати себе та інші демократичні нації.
Для України питання вступу до НАТО означає майбутнє, пов’язане
з євроінтеграцією та утвердженням демократії.

Другий пункт – це незворотне зміцнення української оборони у боротьбі проти агресора, захист наших позицій на полі бою в Україні й водночас обов’язкове повернення війни на територію росії.

Третій пункт Плану передбачає розміщення на території України комплексного неядерного стратегічного пакету стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку агресора.

Потенціал України у виробництві енергії та продовольства є стратегічним важелем у цій війні, що робить важливим четвертий пункт Плану, який базується на спільному з стратегічними партнерами захисті наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.

П’ятий пункт – безпековий – розрахований на післявоєнний період. Україна матиме один із найбільш досвідчених та великих військових контингентів. Українці володітимуть реальним досвідом сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.

План перемоги закликає міжнародних партнерів підтримати Україну, оскільки успіх його реалізації залежить від рішучості союзників, адже Україна прагне чесного і справедливого миру, а не територіальних поступок
чи «замороження» війни.

Гадяцька міська рада цілковито підтримує План перемоги, представлений Президентом України Володимиром Зеленським.

Сподіваємося, що він буде підтриманий партнерами і повністю реалізований.

Віримо в Перемогу!