Одинадцята гра сезону Інтелект-ліги Гадяцької міської територіальної громади: боротьба розумів триває
28 лютого 2025 року в стінах Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради відбулася одинадцята гра сезону Інтелект-ліги Гадяцької міської територіальної громади – подія, яка знову запалила вогонь змагання в очах тих, хто мислить гостро, діє стратегічно та мріє про тріумф. Турнір, організований за підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради, став справжнім випробуванням для п’яти команд, кожна з яких вийшла на інтелектуальне поле бою, готова долати найскладніші питання та впевнено крокувати до перемоги.
Інтелект-ліга – це більше, ніж просто гра. Це своєрідна арена, де перемагають не лише знання, а й здатність мислити на кілька кроків уперед, вміння тримати холодний розум під тиском секундоміра та створювати тактику, що може зламати хід змагання. Кожен раунд – це тонка межа між ризиком і обачністю, кожна відповідь – важіль, який може змінити розстановку сил.
Цього разу перемогу здобула команда «Ніка» Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, набравши 15 балів і впевнено закріпивши свої позиції серед лідерів. Друге місце виборола команда «Грація» Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради з результатом у 14 балів – всього один крок від першості, але крок, що може стати вирішальним у наступних етапах. Третю сходинку зайняла команда «Драгомановці» Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради, продемонструвавши гідний результат у 13 балів. Команда «Feel Good» Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради посіла четверту позицію з 12 балами, а команда «БЕМС» Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради завершила гру на п’ятому місці, маючи в активі 11 балів.
Але головна інтрига розгортається в загальному заліку сезону, де кожен бал має вагу золота, а кожна гра може перевернути таблицю з ніг на голову. Наразі перше місце з показником у 23 бали знову повернула собі команда «Ніка». За крок від лідерства – «Драгомановці», що йдуть слідом із 24 балами. Особливої напруги додає те, що третє місце наразі ділять між собою команда «Feel Good» та команда «Грація», маючи по 27 балів – рівновага, що може в будь-яку мить хитнутися в будь-який бік. І хоча команда «БЕМС» поки замикає турнірну таблицю з 38 балами, попереду – нові випробування, де кожен результат може змінити хід подій.
Учасники Інтелект-ліги доводять, що перемога – це не випадковість, а наслідок системної роботи, глибоких знань і гострого розуму. Попереду ще сім раундів, і кожна гра – це нова можливість для кожної команди.
Кожна правильна відповідь – це ще один крок на шляху до чемпіонства. Інтелектуальний марафон триває.
Інформують консультанти Гадяцького ЦПРПП
Віталій ЛИСЕНКО та Сергій МАЙБОРОДА