Гадяцьким ЦПРПП проведено зустріч для педагогів закладів освіти

23 липня 2025 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено зустріч для педагогів закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «КОЛО ПІДТРИМКИ: Антикрихкість в освіті».
У складному та нестабільному світі освітянам, як ніколи, потрібна внутрішня опора та здатність відновлюватися після труднощів. Саме тому ми говорили про антикрихкість — це не просто стійкість, а здатність зростати через виклики. Антикрихка людина не тільки витримує удари долі, а й стає сильнішою після них.
Під час зустрічі учасники не лише отримали нові знання, а й прожили глибокий досвід через дві потужні психологічні вправи: «Шлях героя» — метафорична вправа, яка допомогла кожному побачити себе в центрі своєї історії: з труднощами, які формують, із викликами, які надихають. Учасники створили серію із 6 малюнків, які символізували етапи особистісного шляху — від буденності до зустрічі з внутрішньою силою, що допомагає трансформувати складне в цінне. «Дерево року» — вправа на усвідомлення свого ресурсу та циклічності життя. Через символи дерева учасники побачили, на якій стадії внутрішнього «сезону» вони перебувають, чого потребують саме зараз, де їхній ресурс і як його плекати.
Атмосфера була надзвичайно підтримуючою, теплою і глибокою. Учасники ділилися щирими інсайтами, раділи відкриттям і дякували за простір, у якому можна бути справжнім.
Інформує психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ






















