Дата: від до Скинути

«Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі!

З 1 по 30 вересня триває щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 державах світу.

16:55 10.09.2018

Подарунки для ветеранів Другої Світової війни

Незабутнім для багатьох гадячан залишається вересень 1943 року, коли у місто прийшов довгоочікуваний мир. Нині ми об'єднуємося заради святої пам'яті нашого героїчного минулого. До землі вклоняємося ветеранам та вшановуємо світлу пам`ять воїнам, які не повернулися з війни. Ми маємо зробити все, щоб ветерани, які поряд з нами, були оточені шаною і турботою. Щоб наші діти, внуки і правнуки завжди пам`ятали, що вони нащадки героїв, які стали прикладом любові до рідної землі та героїзму.

15:18 10.09.2018

МІСТОМ ПРОЙШЛА ПІША ХОДА «ТАРАСІВ ДОРОГОВКАЗ – 2»

10 вересня в місті Гадяч біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшла зустріч представників громади міста  з волинським шевченкознавцем Русланом  Теліпським. Саме він  ініціював проведення  акції «Тарасів дороговказ - 2», у рамках якої 24 серпня  вирушив від пам'ятника Т.Г. Шевченку у місті Слов'янськ та попрямував до Канева східними і північно-східними землями через території 7 областей країни.

14:32 10.09.2018