До уваги жителів міста

В зв'язку з аварійною ситуацією, яка виникла на станції другого підйому води, тимчасово припинено водопостачання частини міста. Ведуться ремонтні роботи по відновленню. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

08:10 14.03.2019

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про міжнародну культурно-освітню поїздку до Словенії, Італії, Австрії, Хорватії, Угорщини.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 01 до 08 травня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Словенії, Італії, Австрії, Хорватії, Угорщини.

14:12 12.03.2019

До уваги жителів міста

За інформацією МКП "Комунсервіс" міський автобус "ЕТАЛОН" по маршруту "Залізнична станція - Санаторна" курсувати з технічних причин 13, 14 березня 2019 року не буде.

13:07 11.03.2019

Повідомлення про наміри щодо погодження втрат підприємства КПТГ «Гадячтеплоенерго»,  які виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів на теплову енергію для населення, встановлення та їх оприлюднення, а  саме за період з  10.12.2018 року по 16.02.2019 року

09:52 11.03.2019

Працiвник, якому встановлено випробувальний строк, захворiв. Строк випробування закiнчується. Чи можна звiльнити працiвника як такого, що не пройшов випробувального строку?

За статтею 28 КЗпП у разi встановлення власником або уповноваженим ним органом невiдповiдностi працiвника обiйманiй посадi, на яку його прийнято, або виконуванiй роботi вiн має право впродовж строку випробування звiльнити такого працiвника, письмово попередивши його про це за три днi.

09:08 11.03.2019