Гадячани на ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята

Дата: 05.12.2018 08:36

27-29 листопада 2018 року у м. Полтаві на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено ІХ обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».

Вже вдруге поспіль представники Гадяча є учасниками Конференції. Адже у очному етапі ІХ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята» брали участь учениці Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Хоменко Анна (11 клас, секція «Географічне та екологічне краєзнавство») та Романків Олександра (10 клас, секція «Історичне краєзнавство»).

Наша молодь вкотре довела свій талант та широкий кругозір, дівчата блискуче представила власні дослідження і були нагороджені грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді засвідчила, що заклади загальної середньої освіти м. Гадяча, а особливо Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, проводять цілеспрямовану роботу з розвитку пошуково-краєзнавчих досліджень, підтримують юних науковців.

Висловлюємо щирі слова вдячності Анні та Олександрі, а також їх науковим керівникам – учителям Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Васюті Любові Василівні та Білоус Тетяні Михайлівні за пророблену роботу і бажаємо спіхів, реалізації подальших планів!