Шановні жителі міста! УВАГА ВСІМ!

Дата: 23.10.2018 08:51

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради попереджає, що 24 жовтня 2018 року з 9.45 до 10.45 в м. Гадяч та населених пунктах району заплановано проведення перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення району.

Під час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!».
Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, дотримуйтесь при цьому спокою, продовжуйте трудову та повсякденну діяльність.
Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності районної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту