Проведено спортивні змагання "Різдвяні канікули – 2019"

09, 11 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено спортивні змагання юнаків та дівчат ЗЗСО м. Гадяча та Гадяцького району  з волейболу та баскетболу «Різдвяні канікули – 2019».

Результати змагань з волейболу:

І місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

Результати змагань з баскетболу:

І місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім.  Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІІ місце – Рашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради.

Переможців змагань нагороджено відзнаками та цінними подарунками.

12-13 січня 2019 для учнів закладів загальної середньої освіти м. Гадяч Гадяцьким шаховим клубом імені Альохіна (президент клубу Кутейко О.В.) спільно з відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено різдвяний шаховий турнір.

Учні змагалися в особистому заліку в двох групах: молодша (учні 1-7 класів) і старша (учні 8-11 класів).

Молодшу групу представляли 10 учасників, серед яких І місце виборов учень Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 3 Маценко Артем, ІІ місце – учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шаблій Антон і ІІІ місце – учень Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 4 Гембарський Назар.

У старшій групі змагалися 6 учасників, серед яких І місце здобув учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шерстюк Володимир, ІІ місце – учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія і ІІІ місце – учениця Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 3 Алєніна Анастасія.

Окремо суддівська колегія турніру відзначила наймолодшого, але найактивнішого учасника – учня 3 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Салашного Віталія.

Переможці та призери різдвяного шахового турніру нагороджені цінними призами та сувенірами, які надали спонсори турніру М.О. Власенко і В.М. Ракочій.

Учасники шахового турніру вдячні президенту Гадяцького шахового клубу імені Альохіна Кутейку О.В. за належний рівень організації змагань, високий рівень суддівства і сподіваються на подальші зустрічі у рамках проведення учнівських шахових турнірів.