ОБЕРЕЖНО - ШАХРАЇ!

Дата: 04.10.2018 09:41

Керівництво Гадяцького управління Головного управління ДФС у Полтавській області доводить інформацію до широкого кола громадськості та суб’єктів господарської діяльності району щодо спроб шахраїв-аферистів злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів.

Проведеними заходами встановлено, що нещодавно до суб’єктів господарської діяльності району здійснювались дзвінки з номера телефону 0953440883, 0957315862 від імені керівництва Гадяцького управління Головного управління ДФС у Полтавській області», які погрожували запланованими документальними перевірками та їх відміну, за матеріальну винагороду.

Повідомляємо, що посадові особи Гадяцького управління Головного управління ДФС у Полтавській області жодних вказівок від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Отже, наполегливо радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Гадяцьке управління Головного управління ДФС у Полтавській області