Привітання з Днем Державного Прапора та 27-ю річницею Незалежності України

Дата: 23.08.2018 09:46

Шановні гадячани та гості нашого міста!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та 27-ю річницею Незалежності України!

Ці дати вміщують в собі пам’ять про цілі покоління наших предків, які виборювали суверенну державність нашої країни; дні - коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле та майбутнє України. Ісьогодні ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру та злагоди, міцного здоров’я і щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою,
Міський голова           Володимир  Нестеренко