Гадяцький міський голова Володимир Олександрович Нестеренко нагороджений орденом "За заслуги" І ступеня

Дата: 23.01.2019 10:04

22 січня 2019 року Указом Президента України №14/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, Гадяцький міський голова Володимир Олександрович Нестеренко нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня.

Довідка:

Орден «За заслуги» I ступеня — вища державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Побажаємо Володимиру Олександровичу успіхів на благо розвитку та процвітання нашого міста.