Про тимчасове припинення руху транспорту

Дата: 01.08.2018 10:56

ПОЛТАВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

19 липня  2018 року                     № 380

Про тимчасове припинення руху

транспорту

Керуючись ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з проведенням щорічного етно-рок фестивалю «Козацька столиця» та розглянувши відношення голови громадської організації «Наша Толока» Силенка А.В. від 19.07.2018 року,

виконком міської ради вирішив:

1.Тимчасово припинити рух транспортних засобів по площі Соборній   04.08.2018 р.  з 10:00 до 24:00 годин.

2. Виконуючому обов’язки начальника відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гадяцької міської ради (Римар О.В.) оприлюднити в засобах масової інформації зміст цього рішення.

3. Рекомендувати начальнику Гадяцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області відповідно до вимог чинного законодавства та наданих повноважень забезпечити безпеку дорожнього руху транспорту і пішоходів під час проведення вищевказаних заходів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Дроботю Г.М.

Міський голова                                                                         В.О.Нестеренко