Дотик кольором. Персональна виставка художниці Діани Дриги

Дата: 20.07.2018 11:20

В виставковій залі Гадяцького історико-краєзнавчого музею пройшло відкриття виставки робіт молодої, самобутньої художниці з Черкащини Діани Дриги.

Завдяки її роботам цього дощового дня в виставковій залі панувала сонячна і світла неповторна атмосфера творчості й закоханості в мистецтво.

Ця виставка не просто гарна в естетичному розумінні вона ще і дуже корисна, бо надихає на самовираження інших та сприяє збереженню народних традицій і примноженню нашого національного культурного надбання.

Бажаємо Діані здоров’я, натхнення, творчої самореалізації та щасливого майбутнього.

Від всієї нашої гадяцької громади передаємо найщиріші вітання і слова подяки авторці робіт і всім організаторам цієї виставки.

Запрошуємо всіх любителів живопису до нашого музею і переглянути виставку.