ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК КОНКУРСУ «ГОРИЗОНТИ ПОЛТАВЩИНИ» - 2018 !

Дата: 18.07.2018 11:00

З 20 липня 2018 року оголошено офіційний старт конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» - 2018.

Метою даного конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам.

До участі в конкурсі запрошуються: усі охочі, які мають бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів; забезпечить створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту. Проект має бути реалізований на території Полтавської області та відповідати вимогам Положення про конкурс (див. в долучених файлах) та належати одному із пріоритетних напрямів: «Молодіжний старт-ап», «ІТ-технології», «Освіта, наука», «Культура», «Туризм», «Спорт, розваги, дозвілля», «Інфраструктура», «Альтернативна енергетика та енергоефективні технології»,

«Агропромисловасфера», «Промислове виробництво».

Участь є відкритою та безкоштовною, а конкурс передбачає два етапи.

Перший етап включає в себе збір та аналіз заявок-учасників (заповнені онлайн анкети/або направлені на електронну пошту форми), в яких попередньо сформована майбутня бізнес-ідея із створення нового або розширення діючого виробництва з метою подальшого отримання прибутку.

Після збору та опрацювання заявок-учасників буде відібрано проекти, ініціатори яких перейдуть до другого етапу, тобто візьмуть участь у навчальних тренінгах та консультаціях з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проектів за методикою UNIDO.

В результаті тренінгів ініціатори зможуть сформувати свої ідеї у формі відповідних бізнес-планів та подати їх до заключного етапу Конкурсу, де будуть визначені переможці.

Всі учасники другого етапу отримають сертифікати про проходження навчання, переможці конкурсу будуть урочисто нагороджені дипломами та грошовими преміями в розмірі 10 000 грн, 7000 грн, 5000 грн.

В долучених файлах Ви знайдете форми для участі, які необхідно направити до 20 серпня 2018 року на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації dfert@adm-pl.gov.ua або dfert.oda@gmail.com вказавши в темі «Горизонти Полтавщини»

АБО

Заповнити ідентичну он-лайн форму для проходження, яка відкрита з 20 липня 2018 р.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА - https://goo.gl/forms/1eTz7fPtTeWGAbTB2

ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ – 20 серпня 2018 року