Привітання міського голови з Новим Роком

Дорогі жителі громади і гості міста!

Від усього серця радий привітати усіх вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Завершується календарний рік. Вдалий момент для підбиття підсумків та обговорення планів на майбутнє. Цей рік ми прожили в умовах реформи місцевого самоврядування та впровадженні принципів децентралізації. Щиро бажаю, щоб всі позитивні здобутки і досвід ми лише примножували на шляху до кращого майбутнього! Нехай 2019 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання.

Бажаю вам, шановні земляки, вашим сім’ям великого щастя, міцного здоров’я, добра і радості, сімейного тепла і затишку, вірних друзів і близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік стане для вас роком миру, взаєморозуміння, злагоди і достатку, а Різдвяна зоря стане провісником добрих починань, джерелом віри і любові, надії і оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Нехай тепло різдвяної свічки зігріває Ваші серця протягом усього року.

Будьте щасливі!

З повагою, міський голова                           Володимир Нестеренко