Гадяцька міська рада
Полтавська область

Проведено засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

 

 

15 січня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі ЗДО «Первоцвіт» проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти  міста Гадяча, Біленченківського старостинського округу та Сергіївської ОТГ. У методичному заході взяли участь 16 педагогічних працівників з 10 ЗДО.

На засіданні методичного заходу були розглянуті наступні питання: «Щодо реалізації ІІІ (практично-діяльнісного) етапу науково-методичної теми закладів освіти м. Гадяча на 2016/2017 н. р. – 2020/2021 н. р. «Створення умов для якісної освіти за рахунок сучасного науково-методичного забезпечення системи компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання й виховання»» (Морквич З.В., голова ММО вихователів-методистів та вихователів ЗДО); «Щодо підготовки до атестації та сертифікації педагогічних працівників у 2019 р.» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради); «Щодо забезпечення ефективної роботи сайтів ММО (та сторінок (спільнот) у соціальній мережі «Facebook», освітянських соціальних мереж), здійснення видавничої діяльності» (Морквич З.В., голова ММО); «Щодо підготовки до проведення Всеукраїнських міжнародних, та регіональних конкурсів та турнірів у 2018/2019 навчальному році» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету); «Щодо підготовки до проведення обласного семінару-практикуму для методистів методичних кабінетів (НМЦ) районів, міст, ОТГ області «Нова модель взаємодії закладу дошкільної освіти з батьками в контексті Базового компоненту дошкільної освіти України» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету); «Щодо огляду новин методичної і педагогічної літератури» (Морквич З.В., голова ММО).

Окрім цього, педагоги ЗДО поділилися своїми враженнями та думками щодо використання в закладах дошкільної освіти програмно-методичного комплекту «Впевнений старт», обговорили переваги та питання, на які слід звернути увагу у роботі з старшими дошкільниками за даною програмою.

Висловлюємо подяку директору Писанці Ю.Л. та колективу ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради за організацію та допомогу у проведенні методичного заходу.

« повернутися до списку новин