Урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера

Дата: 06.12.2018 11:34

5 грудня 2018 року в  ККЗ «Дружба» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.

В урочистих заходах  взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, воїни та ветерани Збройних Сил України, представники громадських об’єднань, волонтерських рухів, молодь.

Цього  дня  в переповненому залі звучали вітальні  слова та відбулося вручення нагород учасникам бойових дій і волонтерам, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників АТО.  Іван Чайка презентував свою нову  книгу "Віха". Також присутні переглянули документальний фільм.