Гадяцька міська рада прийняла рішення про створення ОТГ

Депутати міськради підтримали проект рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення».

Відповідне рішення прийнято 19 вересня під час пленарного засідання 38-ї сесії міської ради сьомого скликання.

За це доленосне рішення одноголосно проголосували всі присутні на сесії депутати.

В об’єднану громаду увійшли села: Біленченківка, Грипаки, Кіблицьке, Оріханове, Осняги, Островерхівка, Петроселівка, Писарівщина, Рудиків, Степаненки з центром у місті Гадяч.

Зазначимо, що місто Гадяч – хоча й наймолодше з усіх міст обласного значення Полтавської області, але перше з міст обласного значення виконало вимоги Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».