Гадяцька міська рада прийняла рішення про створення ОТГ

Дата: 19.09.2018 17:05

Депутати міськради підтримали проект рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення».

Відповідне рішення прийнято 19 вересня під час пленарного засідання 38-ї сесії міської ради сьомого скликання.

За це доленосне рішення одноголосно проголосували всі присутні на сесії депутати.

В об’єднану громаду увійшли села: Біленченківка, Грипаки, Кіблицьке, Оріханове, Осняги, Островерхівка, Петроселівка, Писарівщина, Рудиків, Степаненки з центром у місті Гадяч.

Зазначимо, що місто Гадяч – хоча й наймолодше з усіх міст обласного значення Полтавської області, але перше з міст обласного значення виконало вимоги Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».