Проведено змагання дівчат з волейболу в залік міської Спартакіади школярів

Дата: 25.01.2019 12:27

24 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено змагання дівчат з волейболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року.

Результати змагань:
І місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради;
ІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;
ІІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;
ІV місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;
V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради.

Вітаємо команду дівчат Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів   № 4 (тренер, учитель фізичної культури Сидоренко Л.М.). Бажаємо їм успіхів і достойно представити наше місто на зональних змаганнях обласної Спартакіади школярів з волейболу, що відбудуться 13-14 лютого 2019 року. Бажаємо успіхів нашим спортсменам!