Друге пленарне засідання сорок першої сесії міської ради сьомого скликання

20 грудня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося друге пленарне засідання сорок першої  сесії міської ради сьомого скликання.

На пленарну засіданні, крім депутатів, були присутні начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних комітетів, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: затвердження Плану соціально-економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердження бюджету міста Гадяча на 2019 рік та затвердження інших Програм життєдіяльності об’єднаної територіальної громади в 2019 році.

Всього розглянуто 32 питання, з них 7 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів всі рішення були прийняті.

На початку роботи сесії керівник Гадяцької філії ГРУ «ПриватБанк» (Хоменко В.М.) вручив нагороду відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (Бутенко С.М.) – Диплом Полтавського головного регіонального управління «ПриватБанк» як кращій навчальній установі області за проведення навчань з фінансової  грамотності учнів шкіл.

Пленарному засіданню депутатів передували спільні засідання постійних депутатських комісій: з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики і туризму та  з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голови комісії Лепський М.М., Саченко А.Л.); комісії з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (заступник голови комісії Боцула О.М.) та комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова комісії Власенко М.О.). Постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова комісії Боцула О.А.) взяла участь у розширеному засіданні виконавчого комітету міської ради 18 грудня 2018 року, де розглядалися проекти Плану соціально-економічного розвитку та бюджету громади на 2019 рік.

Основними доповідачами на засіданнях комісій були керівники структурних підрозділів міської ради: начальник фінансового управління Бабенко А.Л.,  начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М., начальник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства  виконавчого комітету Сітницька Т.Ю., завідувач сектору комунального майна виконавчого комітету міськради Олексієнко Л.Г., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Верещака Т.І.