Ювілейний вечір фортепіанної музики у Гадячі

Дата: 04.02.2019 13:26

"Музика надихає весь світ, постачає душу крилами,

сприяє польоту уяви…

додає життя і веселість всьому, що існує"

Платон

У суботу, 2 лютого, в гостинному залі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, пройшов ювілейний вечір фортепіанної музики.

Організаторами цього прекрасного заходу вже 10 років виступає Гадяцька дитяча музична школа та модератор проекту, викладач музичної школи Дерев’янко Тетяна Михайлівна. Від імені всіх учасників організатори заходу, висловили теплі слова подяки за розуміння і постійну підтримку міському голові  Нестеренку Володимиру Олександровичу.

Завітали до Гадяча і гості з Миргорода з музичними дарунками на свято. Завдяки таким музичним вечорам розкриваються молоді таланти, народжуються нові ідеї, виховуються смаки молодого покоління.

Маємо надію, що з часом до таких заходів долучиться якомога ширше коло відвідувачів.