Проект порядку денного тридцять дев’ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання  від 18.10.2018 р.

Дата: 11.10.2018 09:54

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
  2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020роки.
  3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей  на 2016-2020 роки.
  4. Про внесення змін та доповнень до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.
  5. Про внесення змін до міської Програми поводження з твердими побутовими відходами  на 2017-2021 роки.
  6. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч – житло» на 2018 рік.
  7. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік.
  8. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2018 рік.
  9. Про ініціювання передачі до комунальної власності Гадяцької міської територіальної громади Полтавської області закладів освіти та виходу зі складу засновників.
  10. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гадяцької міської територіальної громади Полтавської області.
  11. Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
  12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
  13. Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади.
  14. Про затвердження Положення про «Соціальний гуртожиток для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» (в новій редакції).
  15. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
  16. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Гадяч сміттєвоза з боковим завантаженням Медіум Б на шасі КрАЗ-5401Н2-500 з додатковим обладнанням.
  17. Земельні питання.
  18. Різне.