У Гадячі відбулось засідання районної Ради регіонального розвитку

Дата: 11.12.2018 13:37

В понеділок, 11 грудня, у Кинокоцертному залі «Дружба» відбулось засідання районної Ради регіонального розвитку.

На цей захід зібралися очільники виконавчої влади району, місцевого самоврядування: міської та сільських рад; керівники установ, організацій, підприємств, освітяни, медики, представники бізнесу, громадських організацій.

В ході наради обговорили питання досягнень громад у  2018 році та плани і перспективи розвитку на 2019-2021 роки. А також розглянули досвід розвитку новостворених об’єднаних територіальних громадах Гадяцького району, плану дій на майбутнє, масштабних інфраструктурних проектів.

«Зараз кожен населений пункт, який взяв участь у реформі децентралізації відчуває перші результати тих масштабних реформ, які проводяться на протязі останніх років на теренах держави. Полтавська область – один із провідних регіонів, де активно впроваджуються нововведення. Тож обмін досвідом під час засідання районної Ради регіонального розвитку буде корисним для кожного з нас», – зазначив перший заступник міського голови Г.М.Дроботя.