Вручено високу нагороду

Дата: 14.02.2019 13:45

Сьогодні, 14 лютого 2019 року Гадяцькому міському голові  Володимиру Олександровичу Нестеренку вручено високу нагороду, отриману, як зазначено в офіційному формулюванні, «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю». Нині міський голова став повним кавалером ордена «За заслуги».

Серед головних досягнень громади Гадяча під керівництвом Володимира Нестеренка — набуття статусу міста обласного значення, створення першої на Полтавщині міської об’єднаної територіальної громади, успіхи у розбудові інфраструктури міста.