Привітання міського голови з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2019 14:01

Дорогі гадячани!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня навічно вкарбувалося в історію України величним національним святом, яке нагадує нам про те, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Сьогодні ми вшановуємо пам’ять всіх, хто поліг за незалежність і єдність нашої держави. І символічно, що відбувається це в день Соборності України.  Адже 100 років тому відбувся Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Воля людей, проголошена на площі Святої Софії, стала силою, яка привела нас до незалежності.

Зараз український народ знову усіма силами виборює унітарність і цілісність держави. Тільки  відновивши мир на нашій землі ми зможемо відчувати себе щасливими.  Саме національна єдність є запорукою утвердження України як вільної європейської держави.

З нагоди свята бажаю міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашого міста та України – єдиної і неподільної, соборної держави!

З повагою,

Міський голова    В.О. Нестеренко