Проведено змагання дівчат з футзалу, в залік міської Спартакіади школярів

Дата: 26.10.2018 14:05

25 жовтня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» проведено змагання дівчат з футзалу, в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року.

Результати змагань:

І місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім.  Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради;

ІV місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;

V місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

VІ місце –  Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради.

Вітаємо переможців змагань. Дякуємо за допомогу в організації заходу колективу ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

Переможці змагань будуть представляти наше місто 08 листопада 2018 року  на зональних обласних змаганнях  дівчат з футзалу у залік обласної Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!