МІСТОМ ПРОЙШЛА ПІША ХОДА «ТАРАСІВ ДОРОГОВКАЗ – 2»

Дата: 10.09.2018 14:32

10 вересня в місті Гадяч біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшла зустріч представників громади міста  з волинським шевченкознавцем Русланом  Теліпським. Саме він  ініціював проведення  акції «Тарасів дороговказ - 2», у рамках якої 24 серпня  вирушив від пам'ятника Т.Г. Шевченку у місті Слов'янськ та попрямував до Канева східними і північно-східними землями через території 7 областей країни.

Під час зустрічі Руслан розповів про мету своєї подорожі і про людей, яких він зустрічав на своєму шляху  протягом подорожі. Хвилиною мовчання учасники  згадали  полеглих за свободу і незалежність України та поклали квіти до пам’ятника  Кобзареві.

Гадячани підтримали ідею волонтера з Луцька і разом з ним пройшли вулицями міста, на прощання побажавши легкої дороги та добрих людей на шляху до Канева.

Руслан Теліпський передав слова подяки  всім небайдужим гадячанам - учасникам зустрічі та міському голові й працівникам Гадяцької міської ради за допомогу в організації  заходу.