Проведено методичні дні ММК у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки

Дата: 08.11.2018 14:37

З 29 жовтня по 02 листопада 2018 року проведено методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (супервізію) у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

Захід розпочався знайомством працівників ММК з колективом закладу загальної середньої освіти.

Метою проведення методичних днів (супервізії) було продовження цілеспрямованої роботи щодо вдосконалення і підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів, їх мотивації щодо переорієнтації на нову філософію освіти, активізації творчого потенціалу педагогічних працівників, формування здатності до швидкої адаптації в умовах переходу на новий зміст, структуру і термін здобуття загальної середньої освіти, реалізації профільного навчання в старшій школі.

Працівники ММК познайомилися з освітнім режимом закладу, відвідали уроки та заняття, надали методичні рекомендації щодо вдосконалення освітнього процесу. Під час проведення заходу організовано моніторингові дослідження відповідно до Плану проведення методичних днів ММК у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.