Проведено змагання юнаків з волейболу в залік міської Спартакіади школярів

Дата: 18.01.2019 14:37

17 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено змагання юнаків з волейболу в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року.

Результати змагань:
І місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім.    Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІV місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;

V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради;

VІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Вітаємо команду юнаків Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (тренер, учитель фізичної культури Бовт С.М.). Бажаємо їм успіхів і достойно представити наше місто на зональних змаганнях обласної Спартакіади школярів з волейболу, що відбудуться  07-08 лютого 2019 року.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!