У Гадячі стартував ІІ етап Всеукраїнських олімпіад, міжнародних, всеукраїнських і регіональних конкурсів для дітей та учнівської молоді

  • 847

Фото без опису

3 листопада 2018 року у м. Гадячі стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та міжнародних, всеукраїнських і регіональних конкурсів, який триватиме до 02.12.2018. У цей період в місті відбудуться 17 олімпіад і 7 конкурсів, у яких візьмуть участь учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ – переможці шкільних етапів цих інтелектуальних випробувань.

Впевнені, що участь у олімпіадах та конкурсах сприяє розвитку у здобувачів освіти творчих здібностей та інтересу до навчальної і наукової діяльності, допомагає в створенні необхідних умов для підтримки обдарованих дітей.

Першими олімпіадами ІІ етапу стали олімпіади з історії (8-11 кл.) та екології (10-11 кл.), які проведено на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради. У цей день змагалися 50 учнів 8-11 закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.

Висловлюємо вдячність адміністрації та колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова за допомогу в організації міського етапу Олімпіад. Дякуємо також усім учителям історії та екології – членам журі ІІ етапу Олімпіад за участь і ефективну роботу з перевірки робіт учнів.

Учасникам інтелектуальних змагань бажаємо наснаги і успіхів у підкоренні вершин навчання. Дякуємо вам, діти, за участь у Олімпіадах.

Про результати участі у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад можна буде дізнатися на сайті ММК (Пункт меню «Олімпіади та конкурси» – «Всеукраїнські олімпіади» – «Протоколи»).