14 грудня - день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2018 14:48

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Сьогодні з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м. Гадяч відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля».

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, ліквідатори, представники громадськості та місцевих засобів масової інформації.

Після завершення мітингу в актовій залі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського відбувся тематичний концерт.