Наша молодь – агенти змін

Дата: 08.11.2018 14:49

Наша молодь – агенти змін! Саме вони – незаангажовані, амбітні, цілеспрямовані, інтелектуальні, креативні, комунікативні, кооперативні, критично мислячі, ризикові та рішучі.  У них ми віримо! За ними – майбутнє!

Саме тому, 29 листопада 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено тренінгове заняття для здобувачів освіти м. Гадяча та Гадяцького району – учасників Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування.

Представники закладів загальної середньої освіти міста та району, майбутні лідери, вчилися працювати в команді, критично мислити, створювати проекти тощо. Організаторами такого заходу виступили Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського в особі методиста Романенко А.М. та Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Ми бажаємо успіхів, натхнення, нових знань, навичок, вражень та лідерської поведінки майбутнім агентам змін!