Відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» закладів загальної середньої освіти м. Гадяча

Дата: 27.11.2018 14:51

22 листопада 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради проведено перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». На розгляд фахових журі були представлені матеріали учасників Конкурсу, які містили опис та презентацію власного досвіду, проект (або дослідження для учителів-конкурсантів в номінації «Географія»), розробки уроків та позакласних заходів, перелік друкованих видань педагогів-конкурсантів. Учителі провели конкурсні уроки, продемонструвавши власну фахову підготовку, рівень володіння методикою викладання навчального матеріалу, уміння творчо використовувати найновішу інформацію, застосовувати інноваційні технології і цим самим зробили ще один крок до вершин педагогічної майстерності. Члени журі відзначили оригінальність та нестандартність уроків, методичну компетентність, науковість, творчий підхід вчителів-учасників, їх глибоке розуміння національної ідеї, завдань гуманізації освіти, належну підготовку до Конкурсу.

Дипломом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, цінним подарунком та грошовою премією за участь у Конкурсі нагороджено:
     - Гелівер Лідію Миколаївну – учителя географії Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Географія»;

• Кононенко Олену Герасимівну – учителя географії Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Географія»;
  • Попову Наталію Вікторівну – учителя хімії та основ здоров’я  Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Основи здоров’я»;
  • Ковалівську Інну Іванівну – учителя трудового навчання та  основ здоров’я  Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Основи здоров’я»;
  • Білоцерківця Володимира Івановича – учителя фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Захист Вітчизни»;
  • Підгайного Олексія Миколайовича – учителя курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Захист Вітчизни».

Визначено переможцями і нагороджено дипломами І ступеня відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, цінним подарунком та грошовою премією:

• Фесенка Сергія Андрійовича – учителя географії  Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради,  у номінації «Географія»;
  • Висоцьку Ганну Іванівну – учителя біології та основ здоров’я Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради,  у номінації «Основи здоров’я»;
  • Бредуна Максима Вячеславовича – учителя історії та курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області, у номінації «Захист Вітчизни».

Продовженням заходу було вітання від гетьмана та святковий концерт, який став подарунком для всіх присутніх у залі. Свій талант зі сцени дарували глядачам учні школи.

Окремі слова вдячності – колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради