Проведено змагання юнаків та дівчат з шахів в залік міської Спартакіади школярів

15 листопада 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі  Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 3 проведено змагання юнаків та дівчат  з шахів в залік міської Спартакіади школярів 2018/2019 навчального року.

Результати змагань:

І місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

ІV місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради;

V місце – збірна команда ЗЗСО Сергіївської ОТГ (Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради);

VІ місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім.  Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

В індивідуальних змаганнях учні показали такі результати:

Перша дошка – переміг учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Павлюк Олександр.

Друга дошка – переміг учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Шерстюк Володимир.

Третя дошка – переміг учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки  Семигук Назар.

Серед дівчат кращою стала учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Варбанець Ксенія.

Вітаємо переможців змагань.