28 жовтня 2018 року вся країна відзначає 74-у річницю вигнання нацистів з України.

З метою відзначення цієї історичної події біля Меморіалу Слави у міському парку Перемоги на урочистий мітинг зібралися представники Гадяцької міської ради, Гадяцької районної державної адміністрації, Гадяцької районної ради, громадських організацій ветеранів, підприємств та установ міста. Зі словами вдячності за їх подвиг, відданість батьківщині, героїзм до ветеранам війни звернулися секретар міської Сафонов Г.В., перший заступник голови райдержадміністрації Бондаренко С.М., військовий комісар Гадяцького РВК Овчаренко М.В., голова районної громадської організації ветеранів війни та праці Бережний І.І.  Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули під час визволення України від нацистів та тих, які загинули  під час бойових дій на Сході України. Присутні поклали квіти до Меморіалу слави.