Проведено другий тренінг «Психологічне консультування: практичні навички» для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

Дата: 16.10.2018 15:10

12 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Первоцвіт» методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. було проведено другий тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Психологічне консультування: практичні навички».

Тетяна Аколович підкреслила актуальність даного питання у роботі психолога та соціального педагога, акцентувала увагу учасників тренінгу на важливості інтервізії, супервізії в саморозвитку  фахівця.

У ході тренінгу працівники психологічної служби визначили вимоги до консультанта через «модель ефективного консультування», познайомилися з новими техніками, спробували себе в ролі консультанта та клієнта.

Висловлюємо подяку директору Писанці Ю.Л. та колективу ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради за допомогу у проведенні методичного заходу.