Проведено семінар-практикум для вчителів інформатики закладів освіти Гадяцької міської та Сергіївської сільської рад

20 лютого 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки проведено семінар-практикум для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської та Сергіївської сільської рад «Використання інтернет-ресурсів на уроках інформатики». У методичному заході взяли участь представники закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської ради  (Гадяцька гімназія ім. Олени Пчілки, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3, Гадяцький ліцей І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки, Біленченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів), Сергіївської ОТГ (Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Розбишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ст.) і Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

Семінар-практикум відкрив методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко Віталій Володимирович, який ознайомив учасників  заходу з програмою роботи семінару та його головними завданнями.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Горова Людмила Григорівна.

Учасники методичного заходу обмінялися досвідом щодо використання в освітньому процесі інтернет-ресурсів: «Learning Apps.org» (учитель інформатики Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Бондаренко Н.Л), «Online Test Pad» (учитель інформатики Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Рудяк М.Т.), «Blockey Games» (учитель інформатики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова Рубан Т.П.), «Code.org» (учитель інформатики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Кирченкова О.М.), «Google Classrom» (учитель інформатики Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Костенко Л.О.).

У практичній частині семінару-практикуму учителі інформатики закладів загальної середньої освіти міста та ОТГ мали змогу відвідати і проаналізувати уроки: «Створення та редагування форм в СУБД Access» (11 клас, учитель інформатики Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Бондаренко Н.Л); «Алгоритми розгалуження в OBJECT PASCAL» (8 клас, учитель інформатики Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Рудяк М.Т.). А також фрагменти інтегрованих уроків: природознавства і інформатики «Опрацювання текстових даних» (5 клас, учитель біології Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Таран О.Р.), фізики і інформатики «Обчислення в табличному процесорі» (7 клас, учитель фізики Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Римар Л.П.).

Завершуючи семінар Лисенко В.В. підвів його підсумки, спільно з учасниками заходу вироблено методичні рекомендації для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської та Сергіївської сільської рад.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку колективу Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки  за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.