До уваги жителів міста

Дата: 22.11.2018 15:23

24 листопада 2018 року о 10-00,  на міському  цвинтарі біля Всіхсвятської церкви, за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості відбудеться Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу. Учасники  заходу приймуть участь в церемонії покладання квітів до місць поховань жертв голодоморів, запаленні свічок, встановленні лампадок.

Проведення загальноукраїнської акції «Запали свічку» розпочнеться о 16-00  хвилиною мовчання на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу, голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років в Україні.