Гадячанин стане учасником очного етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019

Дата: 27.12.2018 13:30

21 грудня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського проведено відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Місто Гадяч цього року на конкурсі представляли переможці І (зонального) туру Конкурсу: вчитель географії Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради Фесенко Сергій Андрійович та вчитель курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова Бредун Максим В’ячеславович.

Складним і напруженим був конкурсний день, кожен із учасників показав високий фаховий та професійний рівень, щедро ділився з колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї. Для гадяцьких педагогів конкурс став ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності, відкрив багато нових граней їхнього педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження.

За рішенням журі Фесенко Сергій Андрійович стане учасником очного етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», а Бредуну Максиму В’ячеславовичу не вистачило тільки кількох балів, щоб потрапити до фінальної п’ятірки.

Від імені Гадяцької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту і міського методичного кабінету, всієї педагогічної спільноти нашого міста щиро вітаємо наших кращих вчителів з високими здобутками в Конкурсі! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам, шановні Сергію Андрійович та Максиме В’ячеславовичу, радість і задоволення від зробленого, а ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.